Forum Rodziny Ciekawscy

Z nami poczujesz co to jest prawdziwa Fam w NosTale :P Ciekawość cie zżera??

Ogłoszenie

Witam na Naszym Famowym Forum >Szefu:P

#1 2013-12-08 17:42:52

igor10

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-08
Posty: 2
Punktów :   

Moja nieobecność (troszkę inna niż reszta)

Siema!
Chciałbym zgłosić nieobecność na czas dwóch tygodni

Zapewne część z was zauważyła, że opuściłem rodzinę - wiąże się to właśnie z ową nieobecnością.
Po prostu muszę załatwić pewne sprawy, gdy je uporządkuję - chętnie przyjmę zaproszenie ponownie
Dlaczego opuściłem rodzinę? Część rzeczy, które muszę zrobić ma związek z przynależnością do innej rodziny - co nie znaczy, że nie chce dalej cieszyć się grą u waszego boku (dziwnie to może wyglądać, gdyż byłem z wami niecałe 24h)
Nie mniej jednak zdążyłem przez ten czas odkryć, że w "brutalnym świecie gier" są ludzie dobrzy, mili i wyrozumiali - Alibaba7 jest tego przykładem.
Widziałem również, że w tej fam jest zapał do aktywnego udziału w Glacernon - Kuli intensywnie działał w tym kierunku (przepraszam jeśli ostudziłem Twój zapał, ale robienie światła we 2 to naprawdę zły pomysł )

Serdecznie dziękuję za ten czas. Myślę, że jeśli uporządkuję sobie wszystko i jeśli będzie mi to dane - wrócę tutaj.

Tymczasem kołczan odstawiam w kąt czekając nadejścia świtu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szuflada.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.chalupnik.pun.pl www.kaliszfoto.pun.pl www.szary-wilk.pun.pl