Forum Rodziny Ciekawscy

Z nami poczujesz co to jest prawdziwa Fam w NosTale :P Ciekawość cie zżera??

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witam na Naszym Famowym Forum >Szefu:P

#1 2014-03-15 14:52:54

Podanie - ShariN

Gość

Podanie by . ShariN

Hej wszystkim , moja kochana postać nosi szlachecki nick ShariN . Czemu ShariN ? A dlatego , że jest to dla mnie magiczny nick i przenosi dużą część mojego charakteru na moją panią Miecznik =) .Wiek ehh , może i macie wymóg co do niego ale pomyślcie też o tym , że czasem może to urazić nieodpowiednią osobę no ale zasady to zasady . Aktualnie mam prawie 23 wiosenki nie licząc nadchodzącej . Wracając do gry , aktualny poziom to 80 i dosłownie bliźniacza profesja także na poziomie 80'tym . Jeśli chodzi o karty miałam wiele wymianek ostatnimi czasy i sam fakt , że czas na grę poprzez prace zostaje mi ostatnio odbierany co ogranicza mnie do siedzenia i spędzania miło czasu w NosVille heh . Aktualnie posiadam panią Berserker +10 ,99j , rudzinke Miecznik +5 , 35 i moją perełkę Samuraj-san =) +11,99j . Jeśli chodzi o BawimKarty to Pijamke bez rewelacji i "człowieczka w czerwonym gumiaku" (Jajamaru) z lastem do rajdzików . Ts'a mieć mogę tylko kiedyś jak zostałam o to poproszona w SecondLife to z racji tego , że aktualnie mieszkam zza granicą są lekkie problemy z łączeniem , ale postaramy się coś zrobić . Poprzednia fam ? Hmm , fam która naprawdę miała dla mnie znaczenie i została mi w pamięci to CrazyBanans , w niej czułam się komfortowo i codzienne spotkania dostarczały mi sporej dawki humoru . A powód rozpadu/odejścia ? Chyba taki jak w większości przypadków , ludzie dorastają , przestają cieszyć się grą , zajmują się życiem prywatnym i stąd padają potężne fam , rządzone niegdyś przez mądrych ludzi (Tak jak już 6 lat ciągnę przygodę z NT , tak też coraz trudniej o takie osoby) . No i na koniec zostawiłam sobie kwestia opisu osoby , czyli Mnie ! Jestem osobą otwartą na różne charaktery , i na tym moglibyśmy zakończyć jako , że wyznaje zasadę : życie to życie , a avatar to avatar . Nie chce opowiadać za bardzo osobie i stąd przechodzimy do ostatniego punktu , który nawiązując do poprzedniego wprowadzi moją osobą to co sami sobie o mnie wyrobicie =) Pozdrawiam serdecznie , ShariN

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szary-wilk.pun.pl www.chalupnik.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.kaliszfoto.pun.pl