Forum Rodziny Ciekawscy

Z nami poczujesz co to jest prawdziwa Fam w NosTale :P Ciekawość cie zżera??

Ogłoszenie

Witam na Naszym Famowym Forum >Szefu:P

#1 2013-11-06 14:47:14

Mazi_93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 1
Punktów :   

Moje Podanie ;)

Witam z góry chciałem zaznaczyć że podanie piszę według wzoru ze strony ciekawscy.pun.pl



Nick: Mazi_92
Wiek (Wymagany) : Lat 20  ur. 09.10.1993
Poziom: 62
Poziom profesji (norma): 52
Klasa postaci: Mag
Posiadane karty sp (job ,+) : Sp1(29j/+3)Sp2(30j/+3)Sp3(13j/+0)Sp6(1j/+0)
Czy posiadasz Team Speak 3: Posiadam lecz chilową nie posiadam mikrofonu kwestia paru dni
Jaka była Twoja poprzednia fam i dlaczego ją opuściłeś/łaś?: Poprzednia FAM do której należałem nazywała się Cygany odszedłem z niej ze względu na zachowanie innych graczy i ich braku szacunku do innych. Po spytaniu szefa czemu tak jest odpisał mi że nie chce mu się ogarniać FAM
Dlaczego wybrałeś/łaś Ciekawskich: Pierwsza rzecz która mnie tu przyciągneła to opis waszej FAM na stronie www i konieczność złożenia podania gdyż świadczy to o waszej organizacji i powadze sprawy jaka jest prowadzenie FAM
Coś o sobie (nie żeby to było 1 zdanie): Miły tolerancyjny 20-sto latek, lubiący pograć w nt, mam wiele zainteresowań i bardzo lubię się pośmiać z dobrego żartu, nie lubię arogancji i zarozumiałości według mnie jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to trzeba mu pomoc a nie uważać to za stratę czasu
Co wniósłbyś/wniosłabyś swoja osobą do rodziny?: Hmmm dobre pytanie na pewno uśmiech i pomoc innym, potrafie się przystosować więc jeżeli było by jakieś zadanie specjalne też jestem w stanie je wykonać

PS: Proszę o przyjęcie do FAM ale moja blokada trwa do godziny 19 dnia dzisiejszego. Pozdrawiam Mazi_92

Offline

 

#2 2013-11-12 03:00:27

 Nerx

Administrator

Skąd: USA
Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Moje Podanie ;)

Witamy w rodzinie Ciekawscy, takich ludzi przyjmujemy z wielką przyjemnością

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biseksualizm.pun.pl www.techniak.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl www.amoursucre.pun.pl www.akwalomza.pun.pl